محل تبلیغات شما

رابطه ریا» و اعلام مبلغ غرامت پژو سیتروئن» به ایران

• رابطه ریا» و اعلام مبلغ غرامت پژو سیتروئن» به ایران

به نقل از ایران مسافر:

به گزارش ایران مسافر، کیهان در ستون امروز گفت و شنود خود با عنوان ریا نشود!” نوشت:

گفت: شرکت فرانسوی پژو سیتروئن» اعلام کرد که مسئله پرداخت غرامت این شرکت به ایران محرمانه است!

گفتم: فرانسوی‌ها هم یاد گرفته‌اند که هرچه به نفعشان نیست را محرمانه اعلام کنند؟!

گفت: اتفاقاً به نفع آنهاست چون از اظهارات رئیس شرکت می‌شود حدس زد که قرار نیست چیزی بابت غرامت به ایران پرداخت کنند.

گفتم: راست می‌گویی‌ها! وقتی غربی‌ها مبلغ اندکی از پول مسدود شده خودمان را پس می‌دهند، رومه‌های زنجیره‌ای جشن می‌گیرند و آن را نشانه دیپلماسی موفق دولت قلمداد می‌کنند، بنابراین اگر قرار بود شرکت فرانسوی غرامت بدهد که دیگر زمین و آسمان را به هم دوخته بودند!

گفت: خب! پس چرا شرکت پژو سیتروئن اعلام کرده پرداخت غرامت محرمانه است! باید می‌گفت غرامت نمی‌دهیم!

گفتم: احتمالاً خواسته ظاهر قضیه را حفظ کند. یارو بابت بدهی‌اش یک چک ۵ میلیون دلاری صادر کرده بود وقتی طلبکار می‌خواست چک را وصول کند، دید امضاء ندارد! به بدهکار گفت؛ پس چرا چک را امضاء نکرده‌ای؟ گفت؛ از شما چه پنهان که می‌خواستم ریا نشه!

رله زیمنس و مشخصات آنها از لحاظ اتصال به شبکه

آنتی ویروس مناسب و ویژگی های آن

افزایش ترافیک وب سایت

غرامت ,اعلام ,شرکت ,سیتروئن» ,پژو ,مبلغ ,به ایران ,پژو سیتروئن» ,سیتروئن» به ,رابطه ریا» ,غرامت پژو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

odemosle tettensrenta rechpuluca آموزش ریاضی پایگاه اینترنتی هیئت متوسلین به اهل بیت(ع) مسجد جامع تنیان Harvey's receptions Bridget's life tumbmasequa صفحه شخصی atlysgelu