محل تبلیغات شما

سوالاتی همچون "آیا من جایی هستم که می خواهم باشم؟" "آیا همان طوری زندگی می کنم که لیاقتش را دارم؟" جزء سوالات رایجی است که ممکن است هر کدام از ما گه گاه از خودمان بپرسیم. آیا پاسخ تان به این سوالات را دوست دارید یا فکر می کنید برای رسیدن به پاسخی که دوست دارید باید برخی از چیزها را تغییر دهید؟ در این مطلب به بررسی موضوع تغییر خود راه های رسیدن به این هدف می پردازیم، لطفا با ما همراه باشید.

رک و راست بگویم، چیزی که باید تغییر کند، شما هستید، خود شما!

خوشبختانه، هنگامی که شما متوجه شوید که چه چیزی را باید تغییر دهید، می توانید شروع به انجام کارهایی کنید که برای تغییر لازم است. تغییر خودتان، ممکن است سخت ترین کاری باشد که تا به حال انجام داده اید، اما اگر این کار سخت باعث شود که به همان چیزی که می خواهید و لیاقتش را دارید، برسید، پس حتما ارزش تلاش دارد. این کار یعنی این که شما شجاعت این را دارید که به اندازه کافی صادق باشید تا قبول کنید که نیاز به تغییر دارید. شجاعت پذیرش خود بهترین راه برای ایجاد تغییر شخصی مثبت و پایدار، پرورش نفس، تقویت اعتماد به نفس و ارتباط مجدد با خودتان است.

دوست داشتن خودتان را تقویت کنید

تغییر خود به اندازه کافی سخت است، به ویژه وقتی که بدانید که به ناچار در طول مسیر با موانعی روبرو خواهید شد. پرورش احساس سالم دوست داشتن خود، به شما این امکان را می دهد که در طول حرکت در هرگونه چالش اجتناب ناپذیر آرامش بیشتری داشته باشید. دانستن اینکه خودتان را بدون قید و شرط دوست دارید، می تواند در لحظات سخت پیمودن مسیر تغییر خود، به کمک تان بیاید و این سختی را تا حدودی قابل تحمل تر کند.

ممکن است در برخورد با چیزهایی درباره خودتان که در وضع موجود نقش دارند، احساس آسیب پذیری داشته باشید. تغییر فرآیندی است که مستم آن است که شما شکیبایی و شفقت را با خودتان تمرین کنید. اشکالی ندارد که در برابر خود آسیب پذیر باشید، این یعنی اینکه شما صادق هستید. هر تغییری که شما انجام می دهید از طریق یک چرخه پیش تفکر، تفکر، آمادگی، اقدام و نگهداری حرکت می کند.

رله زیمنس و مشخصات آنها از لحاظ اتصال به شبکه

آنتی ویروس مناسب و ویژگی های آن

افزایش ترافیک وب سایت

تغییر ,خودتان ,دوست ,دارید ,سخت ,چیزی ,که شما ,که در ,که به ,است که ,ممکن است

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

netenara tiatithoudaph موسیقی_درآمد_حسابداری خیریه ابرار قائم فروشگاه اینترنتی بیگ بگ conttisbere Nick's blog کلبه ی آسمانی زبان تاتی cordosearchspir